Hoppa till innehållet
Upp till 25% rabatt på Oktoberfesten 🍻
Gäller till 13/9 eller så långt lagret räcker.
Fingerlösa Handskar med Strass Svart
Söker du ett par riktigt snygga handskar till den sexiga stunden tillsammans med din partner, till maskeraden eller till din tuffa vardagsstil? Då är dessa handledsvärmare á la fisknät med strass ett måste! Användningsområdena är många!

Fingerlösa Handskar med Strass Svart levereras parvis och kommer i storleken One size för vuxna. Handskarna är tillverkade i 96% polyamid/nylon och 4% spandex vilket gör dem elastiska. Handskarna/handledsvärmarna är mjuka och bekväma. Handskarna är dessutom dekorerade med små kristaller och blir ett perfekt tillbehör till Fisknätsbody Kristall som du kan köpa här!

  • Material: Polyamid/nylon, spandex
  • Storlek: One size vuxen
  • Antal: Säljs parvis
  • Kristalliserad

Detta är en Leg Avenue™ produkt. Leg Avenue är kända för sina maskeradkläder som är av fantastisk kvalitet. Kanske kostar de lite mer, men de är helt i sin egen klass! Inte att jämföra med andra maskeraddräkter alltså. Tack vare tygets kvalitet kan du tvätta och använda dräkten om och om igen.

Fingerlösa Handskar med Strass Svart

5
149,90 kr
One size
I lager(24 st)

Du kanske också gillar

Andra köpte också