Lagd i varukorgen
6
Längtar du redan efter de 24 mysiga, härliga, varma, sensuella men framför allt kalla dagarna och heta nätterna som leder fram till jul? Då är årets begränsade upplaga av den njutningsfulla adventskalendern Naughty&Nice något för dig.
Årets tema är Purple Starlight vilken också syns genom hela den unika kollektionen av njutningsprodukter. Med denna adventskalender kan ni räkna ner dagarna till jul med en ny låda att öppna varje dag med spännande innehåll, det blir helt enkelt som julafton varje dag.
Innehållet i Naughty&Nice adventskalender har tagits fram för att inkludera alla typer av par. De flesta av produkterna kan även njutas av solo, och varför inte bjuda in någon att prova resterande med för att förgylla adventstiden ännu mer. I stället för luckor har Naughty&Nice adventskalender 24 inbjudande lådor i olika storlekar med spännande överraskningar inuti. Kalendern ser ut som en bok och kan öppnas och ställas upp.