Arrgh! Vad behöver en pirat egentligen för att segla på de sju haven? Jo, ett piratset såklart! Detta set inkluderar alla väsentligheter som en pirat behöver ute på ett stormigt hav. Nu återstår det bara att plocka fram en flaska rom och ta sikte på horisonten!
Piratset inkluderar två mynt, ett clip-on örhänge, en ögonlapp och ett utfällbart teleskop som blir 19 cm långt när det är utfällt. Helt nödvändig utrutning för alla sjörövare!
- Material: Plast
- Inkl. två mynt, ett clip-on örhänge, ögonlapp och utfällbart teleskop
- Teleskopet blir 19 cm långt när det är utfällt
Omdömen
Betyg 4.2 av 5 (av 17 Omdömen)
Malin
Betyg 2 av 5
Teleskopet är ingen höjdare, det andra är ok.
Ann-Marie
Betyg 5 av 5
Bra komplement till dräkten
Vibeke
Betyg 5 av 5
Ok. Men utan kostym är det ingen idé att behålla detta.
Winnie
Betyg 4 av 5
Riktigt bra set som ser bra ut till ett bra pris. Jag älskar verkligen detta piratset med ögonlapp, kikare, "ring" och 2 "gamla mynt". Jag måste erkänna att jag blev överraskad över hur bra setet var. Det kommer vara en cool tillägg till Halloween 2026. Jag är verkligen entusiastisk - så om någon har några (barnsliga själar i alla åldrar) som älskar pirater, behöver piratutrustning till exempel för en fest eller bara för skojs skull - så kan jag rekommendera detta set. Du får mycket för pengarna.
Mikko
Betyg 5 av 5
Mycket nöje för lite pengar.
Lonny
Betyg 4 av 5
Billig och rolig.
Produktsäkerhetsinformation
| Artikelnummer | B52 701 |
|---|---|
| Tillverkare | Henbrandt Europe B.V. |
| Adress | Joop Geesinkweg 501 Amsterdam-Duivendrecht 1114AB Nederländerna |
| Webbsida | https://www.henbrandt.eu |
| E-postadress | sales@henbrandt.eu |
| Telefonnummer | +31202170665 |



