armeplunta-med-axelband-1

Arméplunta med Axelband

199 kr
Tyvärr är denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss. Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen

Välj variant:

  • Sandra
    för 4 år sedan
    Gul krona Gul krona Gul krona Gul krona Gul krona
    (Kund har ej lämnat kommentar)
    1 av 4 personer tyckte denna recension var hjälpsam
    Tyckte du att denna recension var hjälpsam?
  • Maria
    för 2 år sedan
    Gul krona Gul krona Gul krona Grå krona Grå krona
    (Kund har ej lämnat kommentar)
    0 av 0 personer tyckte denna recension var hjälpsam
    Tyckte du att denna recension var hjälpsam?

Lämna omdöme

0

Skriv ditt eget omdöme

För att kunna skriva ett omdöme måste du verifiera att du har köpt produkten genom att ange ditt ordernummer samt din e-postadress. Ordernumret hittar du till exempel i orderbekräftelsen du fått på mail. Sök på "partykungen" i din mail så bör du hitta den!

Nedan hittar du frågor som inkommit från våra kunder samt svar på dessa.

Frågor & svar

0

Produktbeskrivning

Snygg och slittålig plunta i grön militärfärg! Pluntan kommer gå hem väldigt bra på militärfesten och rymmer hela 530 ml av din favoritdryck! Det härliga med denna plunta är att den liksom fungerar som en maskeradaccessoar vilket inte gör det omöjligt att få med sig den in på krogen!

Arméplunta med Axelband är tillverkad i rostfritt stål, rymmer 530 ml och mäter 15 x 13 cm. Pluntan har ett kraftigt skal, har en militärgrön färg med motiv av en stjärna samt ett axelband som medföljer!

  • Material: Rostfritt stål
  • Mått: 15 x 13 cm
  • Volym: 530 ml
  • Säljs styckvis