diadem-renhorn-74651-1

Diadem Renhorn

49 kr

Välj variant:

  • Anna
    för 9 månader sedan
    Gul krona Gul krona Gul krona Gul krona Gul krona
    Satt skönt på huvudet, och bjällrorna plingade lite vid rörelse.
    0 av 0 personer tyckte denna recension var hjälpsam
    Tyckte du att denna recension var hjälpsam?
  • Karen
    för 1 år sedan
    Gul krona Gul krona Gul krona Gul krona Gul krona
    (Kund har ej lämnat kommentar)
    0 av 0 personer tyckte denna recension var hjälpsam
    Tyckte du att denna recension var hjälpsam?

Lämna omdöme

0

Skriv ditt eget omdöme

För att kunna skriva ett omdöme måste du verifiera att du har köpt produkten genom att ange ditt ordernummer samt din e-postadress. Ordernumret hittar du till exempel i orderbekräftelsen du fått på mail. Sök på "partykungen" i din mail så bör du hitta den!

Nedan hittar du frågor som inkommit från våra kunder samt svar på dessa.

Frågor & svar

0

Produktbeskrivning

Luciatåg är inte längre bara ett långt, vitklätt tåg med lucior, tärnor och stjärngossar i prydliga särkar. Nu går det alldeles utmärkt att vara tomte, pepparkaksgubbe, julgran eller varför inte ren? Renen är utan tvekan det juligaste djuret vi vet och med dessa horn på huvudet fixar du julstilen på ett kick!

Diadem Renhorn är ett brunt diadem, prytt med glittriga och pyntade renhorn. Längst ut på hornen finns två bjällror som skapar julig stämning vart du än går.

  • Material: Polyester och plast
  • Antal: 1-pack
  • Storlek: One size vixen