glitterdraperi-regnbage-60956-2

Glitterdraperi Regnbåge

99 kr

Välj variant:

Kundbilder

Bakåtpil
Framåtpil

Vill du att dina bilder ska synas här?

  • Sara
    för 1 år sedan
    Gul krona Gul krona Gul krona Grå krona Grå krona
    Lossnade väldigt lätt bara man gick igenom den. En rolig grej men inget ja rekommenderar till barnkalas
    1 av 1 personer tyckte denna recension var hjälpsam
    Tyckte du att denna recension var hjälpsam?
  • Lise-Lott
    för 1 månad sedan
    Gul krona Gul krona Gul krona Gul krona Grå krona
    Fint draperi med massa glamkänsla
    0 av 0 personer tyckte denna recension var hjälpsam
    Tyckte du att denna recension var hjälpsam?
  • Titti
    för 8 månader sedan
    Gul krona Gul krona Gul krona Grå krona Grå krona
    Superfin men ömtålig, fastnar lätt i alla och det lossnar remsor snabbt.
    0 av 0 personer tyckte denna recension var hjälpsam
    Tyckte du att denna recension var hjälpsam?

Lämna omdöme

0

Skriv ditt eget omdöme

För att kunna skriva ett omdöme måste du verifiera att du har köpt produkten genom att ange ditt ordernummer samt din e-postadress. Ordernumret hittar du till exempel i orderbekräftelsen du fått på mail. Sök på "partykungen" i din mail så bör du hitta den!

Nedan hittar du frågor som inkommit från våra kunder samt svar på dessa.

Frågor & svar

0

Produktbeskrivning

Häng upp det här glittrande draperiet i regnbågens alla färger och skapa en härlig kalasstämning i rummet. Draperiet kan hängas upp i en dörröppning, framför ett fönster eller på en vägg. Det passar perfekt vid alla möjliga festliga tillfällen som barnkalas, nyårspartyn, födelsedagsfester, discon och så klart extra bra på ett regnbågskalas.

Glitterdraperi Regnbåge är ett glittrande draperi med långa folieremsor. Draperiet är randigt i färgerna silver, rosa, blå, grön, röd, lila och guld. Det är 100 x 200 cm stort och hängs enkelt upp med till exempel lite tejp.

Säljs styckvis.