Retro Go Go Dam Deluxe Maskeraddräkt
Retro Go Go Dam Deluxe Maskeraddräkt
Retro Go Go Dam Deluxe Maskeraddräkt
Kundbild Kundbild
Kundbild på Retro Go Go Dam Deluxe Maskeraddräkt

Retro Go Go Dam Deluxe Maskeraddräkt

499,00 kr

Tillbehör

Love and peace är alltid inne, så denna dräkt kan du använda år in och ut på maskeradfesterna! I färgglad skrud och glatt hummör kommer du glänsa på partyt, och såklart höja feststämningen till max.

Retro Go Go Dam Maskeraddräkt inkluderar en klänning och ett hårband i flower power-stil. Dräkten kommer i storlekarna small/medium och medium/large. Tas enkelt på/av med dragkedja i ryggen. Tillverkad av polyester. 

  • Material: Polyester
  • Storlek: S/M, M/L
  • Inkluderar klänning och hårband
  • Tvättråd: 30°C

Detta är en Leg Avenue™ produkt. Leg Avenue är kända för sina maskeradkläder som är av fantastisk kvalitet. Kanske kostar de lite mer, men de är helt i sin egen klass! Inte att jämföra med andra maskeraddräkter alltså. Tack vare tygets kvalitet kan du tvätta och använda dräkten om och om igen.
Art.nr 67504
Kopiera OK

Storleksguide

Omdömen

1

Frågor & svar

0

Kundbilder

1

Produktsäkerhetsinformation

Taggar