strumpbyxor-dodskallar-pirat-deluxe-1

Strumpbyxor Dödskallar Pirat Deluxe

149 kr

Välj variant:

  • Heléne
    för 1 år sedan
    Gul krona Gul krona Gul krona Gul krona Grå krona
    Helt okej kvalitet! Dock tyckte jag att de var lite stora. One size kan ju aldrig bli helt bra åt nått håll
    1 av 1 personer tyckte denna recension var hjälpsam
    Tyckte du att denna recension var hjälpsam?
  • Kajsa
    för 2 år sedan
    Gul krona Gul krona Gul krona Gul krona Grå krona
    (Kund har ej lämnat kommentar)
    1 av 2 personer tyckte denna recension var hjälpsam
    Tyckte du att denna recension var hjälpsam?
  • Anders
    för 5 år sedan
    Gul krona Gul krona Gul krona Gul krona Gul krona
    (Kund har ej lämnat kommentar)
    0 av 0 personer tyckte denna recension var hjälpsam
    Tyckte du att denna recension var hjälpsam?

Lämna omdöme

0

Skriv ditt eget omdöme

För att kunna skriva ett omdöme måste du verifiera att du har köpt produkten genom att ange ditt ordernummer samt din e-postadress. Ordernumret hittar du till exempel i orderbekräftelsen du fått på mail. Sök på "partykungen" i din mail så bör du hitta den!

Nedan hittar du frågor som inkommit från våra kunder samt svar på dessa.

Frågor & svar

0

Produktbeskrivning

Accessoarer och plagg med dödskallar utstrålar alltid en tuff attityd. Dessa coola strumpbyxor är minsann inget undantag, och de passar utmärkt till både maskerader och till vanliga festtillfällen. Kanske vill du gå som en pirat på halloween? Vad passar då inte bättre än plagg fyllda med dödskallar! Kombinera dem med en av våra spännande utklädnader för ett effektfullt resultat.

Med Strumpbyxor Dödskallar Pirat Deluxe får du ett par heltäckande strumpbyxor i en mörk färg som dekoreras av flertalet dödskallar.

Kommer i en one-size.

Detta är en Leg Avenue™ produkt. Leg Avenue är kända för sina maskeradkläder och tillbehör som är av fantastisk kvalitet. Kanske kostar de lite mer, men de är helt i sin egen klass!