Bästsäljare
Rött tylltyg kan du dekorera med på sommarfesten men också på glöggminglet eller julmiddagen. Skapa till exempel en vacker dukning med tyllrosetter på stolarna eller häng upp tyget bakom buffébordet. Enkelt, snyggt och stämningsfullt!
Tyll på Rulle Röd levereras som en rulle med rött tylltyg. Du kan välja mellan två storlekar: 0,15 x 9 m eller 0,30 x 9 m. Tyget är formbart och enkelt att använda till olika typer av dekorationer.
Tyll på Rulle Röd levereras som en rulle med rött tylltyg. Du kan välja mellan två storlekar: 0,15 x 9 m eller 0,30 x 9 m. Tyget är formbart och enkelt att använda till olika typer av dekorationer.
- Material: Slätt tylltyg
- Antal: 1 rulle
- Mått: 0,15 x 9 m eller 0,30 x 9 m
- Färg: Röd
Omdömen
Betyg 4.4 av 5 (av 5 Omdömen)
Camilla
Betyg 2 av 5
Se ovan på den svarta tyllen. Den röda blev väldigt blek och hade ännu svårare att synas än svart (och jag hade den inte på röda duken utan på vita bord). Jag hade tänkt hänga upp denna i taket, men den va för tunn och syntes knappt.
Camilla
Betyg 5 av 5
Använder den för att dekorera paket med istället för vanliga presentsnören och det blir jättefint! Lagom bredd.
Produktsäkerhetsinformation
| Artikelnummer | TIU15-007, TIU30-007 |
|---|---|
| Tillverkare | PartyDeco sp. z o.o. |
| Adress | Czesława Piskorskiego 11 70-809 Szczecin Polen |
| Webbsida | https://www.partydeco.pl |
| E-postadress | service@partydeco.com |
| Telefonnummer | +48914338197 |




