gangster-dam-maskeraddrakt-1
gangster-dam-maskeraddrakt-2
gangster-dam-maskeraddrakt-3

Gangster Dam Maskeraddräkt

549 kr

Välj variant:

Visa storleksguide
  • Frida
    för 3 veckor sedan
    Gul krona Gul krona Gul krona Gul krona Gul krona
    Sitter veldig bra på! Strekk i stoffet
    0 av 0 personer tyckte denna recension var hjälpsam
    Tyckte du att denna recension var hjälpsam?

Lämna omdöme

0

Skriv ditt eget omdöme

För att kunna skriva ett omdöme måste du verifiera att du har köpt produkten genom att ange ditt ordernummer samt din e-postadress. Ordernumret hittar du till exempel i orderbekräftelsen du fått på mail. Sök på "partykungen" i din mail så bör du hitta den!

Nedan hittar du frågor som inkommit från våra kunder samt svar på dessa.

Frågor & svar

0

Produktbeskrivning

Det var en gång en stad som hette Chicago. Det var maffians och gangstrarnas huvudstad. I den staden krigade gangsterbossarna om vem det var som skulle äga staden och därmed bli den mäktigaste av dem alla. Vad de flesta gangsterbossarna inte visste, var att den av dem som hade mest makt inte alls var en man, utan en kvinna. Stadens starkaste hand med makt långt bortom vad gubbarna kunde föreställa sig. Girlpower!

Gangster Dam Maskeraddräkt inkluderar ett par svarta byxor med röda ränder och hängstlen, en vit skjorta, en röd scarf samt en matchande hatt med rött band runt brättet. Skor och uppblåsbart maskingevär ingår ej. Komplettera ditt köp med dessa för en komplett outfit.

Finns i storlek: Small, Medium, Large och X-Large.