uv-neon-svettband-1
uv-neon-svettband-6
uv-neon-svettband-7
uv-neon-svettband-8
uv-neon-svettband-9

UV Neon Svettband

49 kr

Välj variant:

  • Joakim
    för 7 år sedan
    Gul krona Gul krona Gul krona Gul krona Gul krona
    Barnstorlek. Kanske missade jag att läsa att omkretsen var i storleksordning för ett barn i ålder 7-10? Trots detta är jag nöjd med produkten. Den gjorde sitt till outfiten.
    3 av 3 personer tyckte denna recension var hjälpsam
    Tyckte du att denna recension var hjälpsam?
  • Sofia
    för 4 år sedan
    Gul krona Gul krona Grå krona Grå krona Grå krona
    Det var bara ett i paketet
    1 av 2 personer tyckte denna recension var hjälpsam
    Tyckte du att denna recension var hjälpsam?
  • Matilda
    för 7 år sedan
    Gul krona Gul krona Gul krona Gul krona Grå krona
    Nöjd, men kvalitén kan förbättras något.
    1 av 1 personer tyckte denna recension var hjälpsam
    Tyckte du att denna recension var hjälpsam?

Lämna omdöme

0

Skriv ditt eget omdöme

För att kunna skriva ett omdöme måste du verifiera att du har köpt produkten genom att ange ditt ordernummer samt din e-postadress. Ordernumret hittar du till exempel i orderbekräftelsen du fått på mail. Sök på "partykungen" i din mail så bör du hitta den!

Nedan hittar du frågor som inkommit från våra kunder samt svar på dessa.

Frågor & svar

0

Produktbeskrivning

Det kan bli svettigt att stå och hoppa till den senaste ravemusiken och om du inte vill förstöra stämningen med ett Adidas svettband för att torka sig i pannan mellan basslagen, så bör du införskaffa dig ett UV Neon Svettband istället.

Våra UV Neon Svettband kommer i fyra härliga UV-reaktiva neonfärger som lyser i UV-ljus, t.ex på krogen eller på ravefesten. Svettbandet är tillverkat i töjbart frotte-tyg som lätt passar runt handleden och effektivt drar åt sig fukt.

Svettbanden säljes i 1-pack, dvs styckvis (inte som par!).

Material: Polyester.